My Virtual Tooth - Virtual Pet

My Virtual Tooth - Virtual Pet 1.0.6

Takiej grydentysta dla dzieci na pewno nie odmówiłby swojemu małemu pacjentowi!

Takiej grydentysta dla dzieci na pewno nie odmówiłby swojemu małemu pacjentowi!

Dbanie o zęby jest bardzo ważne, jednak czasem trudno wytłumaczyć dzieciom, dlaczego trzeba je pielęgnować – nie tylko aby uniknąć wizyt u dentysty, których boi się każdy maluch (jeśli Twoje dziecinie stresują się na dentystycznym fotelu, masz szczęście!). Nasze niecodzienne wirtualne zwierzątkoDee sprawi, że z pomocą naszej grydentysta nie będzie musiał już więcej leczyć ubytków Twojego malucha – dzięki aplikacji dzieci nauczą się zwyczaju regularnego mycia zębów. Dodatkowo, tego rodzaju wirtualne zwierzątko naprawdę uszczęśliwi Twojego szkraba. Z takiej grydentysta dla dzieci byłby dumny – chociaż za jej sprawą ubędzie mu nieco klientów! Twoje dziecko samo dostanie okazję uleczyć ubytki u Dee, co zaznajomi go z pracą stomatologa.

Marzy Ci się słodkie wirtualne zwierzątko, z którym Ty lub Twoje dziecko możecie się zaprzyjaźnić? Mamy dla was niecodziennego towarzysza. Oto Dee – gadający... ząbek! Dee to nie byle wirtualne zwierzątko – bardziej zabawny niż nasz gadający pies i jeszcze bardziej uroczy niż nasz gadający kot. Na pewno go pokochacie!Mój Gadający Ząbek - Wirtualne Zwierzątko to nasza nowa gra 2D, podobna w obsłudze jak typowe wirtualne zwierzątko i inne tego typu gry. Takiej grydentysta dla dzieci na pewno nie odmówiłby swojemu małemu pacjentowi! Dee, nasze wirtualne zwierzątko pomoże Twojemu maluchowi zrozumieć, jak ważne jest dbanie o zęby. W końcu wirtualne zwierzątko, którym opiekuje się Twoje dziecko, to też ząbek, który wymaga szczotkowania! Może nawet wyrośnie z niego w przyszłości za sprawą naszej gry dentysta!Mój Gadający Ząbek - Wirtualne Zwierzątko to unikatowa aplikacja, która rozbawi Was bardziej niż każde inne wirtualne zwierzątko!

CECHY Nazwij swoje ★wirtualne zwierzątko. Powiedz coś, a ★wirtualne zwierzątko powtórzy Twoje słowa zabawnym głosem. Umyj Ząbka, aby był czysty i szczęśliwy.★ Jeśli Twoje ★zwierzątko Dee ma ubytek – zafunduj mu plombę! Ozdoby każdym pokoju i ★gryubieranki upiększą Twoje wirtualne zwierzątko Funkcja minutnika mierzy 3 minuty, gdy Twój maluch myje zęby.★ Graj ★mini gry ze swoim wirtualnym podopiecznym Oglądaj Dee, gdy z mleczaka przemienia się w duży ząb.

My Virtual Tooth - Virtual Pet

Download

My Virtual Tooth - Virtual Pet 1.0.6